Seniorer

Seniorkomiteen og andre tillitsverv

Seniorkomiteens styre

Vigdis Bjørseth

SEKRETÆR

   91 39 55 38

Mail: vbjorseth@gmail.com

Zoja Milvang

LEDER

   91 89 84 57

Mail: zmilvang@online.no

Vidar Thomassen

KASSERER

   91 11 31 71

Mail: v.thomassen@icloud.com

Jan-Christian Johansen

Komitemedlem - Kontaktperson GOLFRINGEN

   99 62 18 31

jan.chr.johansen@gmail.com

Jørgen Larsen

Komitemedlem - VÅRTUR

   90 52 79 30

jl@eikrun.no

Håkon Gravdal

Komitemedlem - SENIORCUP OG SENIORMASTERS

   91 13 79 82

Mail: gravdall@online.no

Jan Arne Rese

Komitemedlem - TURNERINGSREGLER

   91 76 35 17

Mail: jan.arne.rese@lifi.no

Jens Gravdal

Komitemedlem

   93 47 95 13

jens.gravdal@lifi.no

Lasse Storheil

Komitemedlem

   91 65 30 71

lassto53@gmail.com

Per Jacobsen

Seniorgruppas representant i BANEKOMITEEN

   90598967

per.g.jacobsen@outlook.com

Per Onstad

Seniorgruppas representant i TURNERINGSKOMITEEN

   91852704

p-onstad@online.no

  
Dette nettstedet bruker cookies (informasjonskapsler) for å tilpasse nettsidene bedre til deg som bruker. Klikk OK for å godta dette Les mer om cookies og personvern her