Seniorer

Seniorkomiteen og andre tillitsverv

Seniorkomiteens styre

Vigdis Bjørseth

SEKRETÆR

   91 39 55 38

vbjorseth@gmail.com

Zoja Milvang

LEDER

   91 89 84 57

senior@askergolf.no

Vidar Thomassen

KASSERER

   91 11 31 71

v.thomassen@icloud.com

Jan-Christian Johansen

GOLFRINGEN

   99 62 18 31

jan.chr.johansen@gmail.com

Jørgen Larsen

VÅRTUR

   90 52 79 30

jl@eikrun.no

Håkon Gravdal

SENIORCUP

   91 13 79 82

gravdall@online.no

Jens Gravdal

OrderOfMerit

   93 47 95 13

jens.gravdal@lifi.no

Arne Devold

   91 14 74 91

ajdev@norconsult.no

Jan Eftedal

Turneringskomiteen

   97 69 83 87

jeftedal@outlook.com

Per Jacobsen

Seniorgruppas representant i BANEKOMITEEN

   90598967

per.g.jacobsen@outlook.com

  
Dette nettstedet bruker cookies (informasjonskapsler) for å tilpasse nettsidene bedre til deg som bruker. Klikk OK for å godta dette Les mer om cookies og personvern her