Seniorer

Seniorkomiteen

Seniorkomiteens styre

Lasse Storheil

Sekretær - Ansvar for hjemmesidene

   91653071

Mail: lassto53@gmail.com

Zoja Milvang

Leder

   918 98 457

Mail: zmilvang@online.no

Vidar Thomassen

Kasserer - Setter opp turneringer

   91113171

Mail: v.thomassen@icloud.com

Jørgen Larsen

Komitemedlem - vårtur og premier

   905 27 930

Mail: jl@eikrun.no

Håkon Gravdal

Komitemedlem - Senior Masters og seniorcup

   91137982

Mail: gravdall@online.no

Jan Arne Rese

Komitemedlem - Senior Masters og seniorcup

   917 63 517

Mail: jan.arne.rese@lifi.no

Jens Gravdal

Komitemedlem

   93479513

Mail: jens.gravdal@lifi.no

Vigdis Bjørseth

Komitemedlem

   91395538

Mail: vbjorseth@gmail.com

Jan-Christian Johansen

Komitemedlem

   99621831

Mail: jan.chr.johansen@gmail.com