Velkommen til noen flotte dager med høstgolf på banen vår! Banen er i god stand, men det litt vått etter alt regnet som har vært.
Fra uke 41 vil det være utslag fra matte på hull 4,9, 12 for å ivareta våre utslagssteder etter sesongen og forberede dem for enste sesong.
Husk å reparer nedslagsmerker på green, og legg tilbake divots! VIKTIG at ALLE tar med seg sandpose når de går ut, og fyller i sand sammen med divoten når dere skal reparere. Legg alltid det du kan av divoten først tilbake, deretter fyll på siden med sand. Om du skal reparere en divot for noen andre, og den har tørket ut er det greit å fylle på kun med sand.
Biler er kun tillatt for de med legeerklæring, men vil være STENGT for golbil i helgen.
RING OSS OM DU IKKE SKAL BRUKE DIN UTSLAGSTID Det er mange som vil spille her nå, og dagene blir merkbart kortere. Asker Proshop tlf; 47 92 36 22